Nagyon mérges vagyok, ez a legalja nivó, régebben sokat rendeltem mikor átvették a Foodpandától, azóta csak romlik, egy katasztrófa, ételt rendelek a futár kering, nem jól van megadva a cimem a térképen, többször jeleztem, majd továbbitják, már beirtam az oldalra a futárnak csak a Google Map ot nézzék, a sok filippino nem ért magyarul már angolul is irtam, már több esetben törlik a rendelésem a pénzem levonják, én futkosok utána, ez történt ma is, 5000 ftom levonva éhesen várok és látom törölték, telefonon nem lehet elérni őket, chaten, szemtelenül befejezik, elegem van ,tegyenek valamit ezzel a nulla céggel, az egy csillagot sem adnám szivem szerint, ez nem szerviz, ez egy balkáni nulla !!!!!!!🤮